78 донорів прийняла виїзна бригада Житомирського центру крові у Черняхові

Дата: 19.01.2023 17:10

Сьогодні, 19 січня 2023 року, усі бажаючі жителі Черняхівської громади мали змогу долучитись до важливої нині місії - поповнити банк донорської крові.

Виїзна бригада лікарів Житомирського центру крові з 9-ої ранку працювала на базі КНП "Черняхівське ТМО".

Черга бажаючих пожертвувати свою кров для допомоги тим, хто цього потребує, сьогодні була набагато більша, ніж минулого разу, - зазналичи медпрацівники Центру крові.

Потреба у препаратах плазми існує завжди, але сьогодні вона особливо актуальна для наших поранених військових, які перебувають на лікуванні у різних медичних закдах. Стати донором - це гарна нагода зробити свій особистий внесок у порятунок їхніх життів.

Виїзна бригада Житомирського центру крові за сьогодні у Черняхові прийняла 78 донорів. Люди приходити і приїжджали і з Черняхова, і з різних старостинських округів нашої громади.

Тут не було випадкових людей - всі вмотивовані спільною метою: допомогти врятувати життя. Дякуємо всім, хто прийшов і зробив свій посильний вклад.

Про організацію наступного дня забору крові обов'язково поінформуємо.