Вітаємо всіх зі Святвечором і світлим святом Різдва!

Дата: 06.01.2023 16:00

Шановні жителі Черняхівської громади!

Вітаємо всіх зі Святвечором і світлим святом Різдва!

За цей рік, в умовах повномасштабної війни, мабуть, кожен із нас переосмислив диво народження Спасителя. Адже окопи на лінії фронту, сигнали тривоги, які часто лунають по всій території України, і наше із вами єднання для допомоги українцям, які вимушено покинули свої домівки через загрозу життю, нашим мужнім захисникам, які тримають небо над нами і виборюють у ворога кожен метр української землі, – все це практично показало нам суть Господньої заповіді «Люби ближнього свого, як самого себе».

Молімось за наших воїнів та за всіх українців, які невинно загинули через напад росії… Просимо Божої благодаті для тих, хто зі зброєю в руках, а не з рідними людьми зустрічає Віфлеємську зірку. І дякуємо всім, хто словом і ділом підтримує тих, хто цього потребує. Спільно наближаємо Перемогу і мирні дні в Україні.

Різдво Христове дарує нам надію, так як Господь через Свого Сина дарував надію усім людям на спасіння та життя вічне. Нехай Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, надії та любові, осяюючи щоденний життєвий шлях чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей.

Рясних Божих благословінь в кожну домівку та в кожне серце!

Христос народився! Славімо Його!

Наталія РЕВЧУК, Черняхівський селищний голова