На новорічні свята в Житомирській області діє заборона на використання будь-якої піротехніки

Дата: 27.12.2022 14:00

Фото без описуЗвертаємо увагу жителів Житомирської області на те, що з 23 грудня на території області діє заборона використання всіє піротехніки: салютів, феєрверків та петард. Таке рішення ухвалила Рада оборони Житомирської області.

Також на території області продовжує діяти заборона на продаж алкоголю особам у військовій формі, а також обмеження на пересування під час комендантської години — від 24:00 до 05:00.

Наголошуємо, що встановлені правила обов’язкові для виконання. Контроль за їх дотриманням здійснюють поліція та військова служба правопорядку.

Нагадаємо, що 19 грудня Комітет Верховної Ради України підтримав законопроєкт щодо заборони феєрверків, який мають розглянути в другому читанні.