Святкова зустріч у бібліотеці із солодкими подарунками від Архієпископа Житомирського та Поліського Володимира

Дата: 15.12.2022 10:00

День Святого Миколая – особливе свято. Всі його чекають з нетерпінням, щоб попросити здійснення своїх найзаповітніших мрій, бо кожен знає, що він за свого життя був добродієм для християн, отож і сьогодні він може подати нам руку в біді, або в радощах. З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті цього доброго святителя діти, бо для них, насамперед – це свято веселощів та подарунків.

Саме таке свято організували для маленьких відвідувачів працівники дитячої бібліотеки. На святкову зустріч із солодкими подарунками завітав Архієпископ Житомирський та Поліський Володимир. Діти з цікавістю слухали його розповідь про історію свята,про життя та чудеса Святого Миколая. Він сердечно привітав дітей та дорослих зі святом, побажавши прагнути до тих християнських чеснот, прикладом яких є святитель Миколай…

Дітлахи порадували Архиєпископа Володимира своєю творчістю. Вони виготовили листівку для наших воїнів, з чутливими побажаннями та вітаннями зі святом. Такі хвилини радості, атмосфера тепла, щирого спілкування, добрі напуття з побажаннями здоров’я, успіхів, миру дуже важливі сьогодні для наших дітей.