"НЕ андріївське ворожіння" від Черняхівського будинку культури

Дата: 13.12.2022 09:00

Фото без описуЗима приносить нам багато теплих родинних свят, традицій та обрядів.

З давніх-давен в українській традиції свято Андрія було одним із найгучніших у передноворічному періоді, і хоч воно християнського походження та означає день смерті апостола Андрія Первозванного, який, подейкують, проповідував віру аж у Царгороді, але в народі ніч з 12 на 13 грудня проводили голосно й весело з дохристиянськими обрядами та звичаями, співаючи й танцюючи, шукаючи собі пару та привідкриваючи завісу свого таємничого майбутнього за ворожінням.

В цьому році у нас всіх лише одна мрія - здолати ворога, і тому ворожіння у нас незвичне, "НЕ андріївське ворожіння" - ВІДЕО. У це можна вірити, можна – ні, та, кажуть, що ворожіння на Андрія здійснювалися часто. Чекаємо.

Віримо в ЗСУ!

Черняхівський будинок культури