Воїн ЗСУ, житель Черняхівської громади Антон Слободенюк нагороджений нагрудним знаком «Сталевий хрест»

Дата: 07.12.2022 10:00

Житель Черняхівської громади Антон Слободенюк, який нині у складі Збройних Сил України боронить рідну країну від ворога, отримав нагороду генерала української армії Валерія Залужного. Антон Ігорович нагороджений нагрудним знаком «Сталевий хрест» за відмінне виконання бойових завдань під час служби.

"Наш земляк, наша гордість! Ми вдячні тобі за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ти ціною свого здоров'я та життя борониш кордони України та відбиваєш напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях та працювати. Нехай ангел тебе оберігає. Слава Україні! Слава нації! Дякуємо ЗСУ!" - написала на сторінці в соціальній мережі староста Бежівського старостинського округу Леся Мацієвська.