​​​​​​​3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди

Дата: 02.12.2022 16:00

Фото без опису3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди -видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста,поета, педагога.

Григорій Сковорода і через три сотні літ залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають і ще будуть допомагати нашому народу. Долучитися до його мудрості, світлого поетичного слова, яке спонукає нас задуматись над сенсом свого життя, над поняттями дружби та любові , поринути у світ сковородинських ідей та поглядів,мали нагоду користувачі бібліотек Черняхівської селищної ради.

Про життя українського Сократа, богослова, поета, композитора, про книги, що зберігаються у наших бібліотечних сховищах та чекають свого читача, йшося під час проведення різноманітних заходів.

Книги Г.Сковороди експонувались на книжкових виставках «Апостол правди»(центральна бібліотека), «Філософ з торбиною»(В.Горбаша), «Григорій Сковорода – видатна постать історії»(Новосілка), «Г.Сковорода-поет, філософ, мандрівник»(Сали) та ін..

Ближче познайомитися з героями літературних творів митця змогли користувачі під час проведення флешмобу «Давайте прочитаємо Сковороду» (Бежів), усного журналу «Ми нащадки Григорія Сковороди» (Сліпчиці), географічної мандрівки «Ім’я Сковороди на карті України»(Видибор), подорожі-знайомства «Крилаті вислови українського генія» (Селянщина), бесіді «Сковорода-мандрівник і вчитель життя» (В.Горбаша) та ін.

Всі проведені заходи дають можливість нашим читачам повною мірою відчути глибину та важливість постаті Г.Сковороди.

Черняхівська центральна бібліотека