"Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!"

Дата: 28.11.2022 09:00

У четверту суботу останнього місяця осені (цього року це 26 листопада) ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Як і 90 років тому, сьогодні росія переслідує ту саму мету, що й під час Голодомору – знищення української ідентичності та української нації. Проте ми знаємо — наша пам’ять про минулі злочини має бути живою і чесною, щоб запобігти геноциду в майбутньому.

"Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!" - під такими гаслами напередодні були проведені заходи до вшанування пам'яті жертв Голодоморів в фойє будинку культури та мітинг - реквієм, молебень біля пам'ятника "Жертвам Голодоморів".

У Черняхівській бібліотеці до Дня пам’яті жертв Голодомору експонується книжкова виставка - реквієм "Біль душі і пам’ять серця".

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни .