Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 24.11.2022 15:00

Фото без опису24 листопада 2022 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Черняхівської селищної ради. Під головуванням селищного голови Наталії РЕВЧУК члени виконавчого комітету розглянули такі питання порядку денного:

1. Звіт про роботу директора КП «Черняхів-Добробут» селищної ради Сергія Проценка за ІІІ квартал 2022 року.

2.Про погодження фінансового плану комунального підприємства «Черняхів-добробут» Черняхівської селищної ради на ІV квартал 2022 року.

3. Про погодження проєкту Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, послуги з поводження з побутовими відходами для споживачів Черняхівської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.Фото без опису

4. Про погодження проєкту Програми підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на 2023-2025 роки.

5. Про погодження проєкту Програми підтримки діяльності громадської організації «Відокремлений підрозділ організації ветеранів України у смт Черняхів» на 2023-2025 роки.

6. Про погодження проєкту Селищної (комплексної) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023 рік.

7. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

8. Про відмову у видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

9. Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету селищної ради від 27 травня 2021 року № 67 «Про затвердження Регламенту видачі довідок про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб».

10. Про заходи з відзначення новорічних свят.

11. Про затвердження висновків органу опіки та піклування.

12. Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.

13. Про забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану.

14. Про погодження місця встановлення опори на землях комунальної власності.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.