Щиро вітаємо із професійним святом працівників соціальної сфери!

Дата: 06.11.2022 08:00

Фото без описуШановні працівники соціальної сфери Черняхівської громади!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ваша праця, сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього, дуже важлива для людей, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави.

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Через війну на ваші плечі лягла додаткова відповідальність, і ви гідно та професійно виконуєте свій обов’язок.

Від імені всіх мешканців нашої громади висловлюємо слова глибокої поваги та вдячності за вашу працю! Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехaй добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Зичимо міцного здоров'я вам і вашим близьким, невичерпної життєвої енергії, благополуччя, достатку та здійснення всіх заповітних мрій.

Черняхівський селищний голова Наталія РЕВЧУК