Дитяча точка #СПІЛЬНО в межах проекту UNICEF Ukraine In Touch Ukraine Foundation почала працювати в Черняхівській громаді

Дата: 21.10.2022 09:00

20 жовтня 2022 року в межах крос-секторального проекту UNICEF UNICEF Ukraine In Touch Ukraine Foundation відбулась зустріч з надавачами соціальних послуг в Черняхівській селищній територіальній громаді з метою надання методичної допомоги щодо кейс-менеджменту та оформлення звітності.

На зустрічі з головою Черняхівської громади Наталією Ревчук обговорено шляхи подальшої співпраці в рамках проекту.

"Було приємно зустрітись з нашими координаторами Дитячої Точки «СПІЛЬНО» в Черняхівській громаді: нас зустріли з новими запитами, емоційно ділились планами щодо заходів, які планують проводити з дітками, батьками. З нетерпінням чекаю перших активностей з дітками в облаштованій для них локації, адже саме в такому дружньому до дітей просторі можна гратись, спілкуватись та навчатись. А батьки в цей час можуть взяти участь у тренінгах, отримати корисну інформацію та допомогу спеціалістів, гуманітарні товари відповідно до потреб." - підсумувала координатор напрямку "Захист дітей" Тетяна Піка.

Крім того, для проведення заходів з дітьми та батьками, опікунами під час роботи Дитячої точки #СПІЛЬНО, яка почала працювати у громаді, було передано комплект для відпочинку та індивідуальних і командних видів спорту, а також набір для психологічної підтримки дітей.