Черняхівська громада отримає обладнання для створення освітнього простору «Спільно до навчання» від In Touch Ukraine Foundation

Дата: 17.10.2022 10:00

Фото без описуЧерняхівська громада за підсумками конкурсу для громад Житомирщини на обладнання 10 освітніх просторів «Спільно до навчання» від In Touch Ukraine Foundation, що реалізує крос-секторальний проект UNICEF UNICEF Ukraine, пройшла відбір.

Конкурс тривав з 28 вересня по 03 жовтня 2022 року.

Було надано 32 заявки від громад області в межах конкурсу, які аналізувались та оцінювались спільною комісією у складі фахівців та спеціалістів Департаменту освіти та науки Житомирської облдержадміністрації. При оцінюванні заявок спеціалісти, головним чином, брали до уваги основні критерії відбору локацій, які були зазначені при оголошенні конкурсу:

? наявність укриття, яке може розмістити групу із 15 дітей одночасно відповідно до вимог організації освітнього процесу та протиепідемічних вимог;

? опалюється протягом опалювального сезону, облаштовано опалення або альтернативний обігрів укриття;

? громада готова для участі з реалізації проекту та підвезенню дітей до освітніх просторів.

Отже, 10 освітніх хабів будуть розміщені в громадах:

? Новоборівська об'єднана громада;

? Офіційна сторінка Гладковицька громада;

? Черняхівська селищна рада;

? Городницька територіальна громада;

? Андрушівська міська рада;

? Романівська Громада;

? Овруцька міська рада;

? Олевська міська рада;

? Народицька селищна військова адміністрація;

? Радомишльська міська рада.

Спеціалісти працюватимуть індивідуально з обраними громадами щодо створення та наповнення освітніх просторів за підтримки.