Вітаємо працівників освіти Черняхівської громади!

Дата: 02.10.2022 08:00

Від щирого серця з професійним святом вітаємо всіх працівників освіти нашої громади.

Бути вчителем - це не просто професія, це покликання. Це виклик: постійний пошук нових ідей, реалізації задумів, беззупинний саморозвиток і вдосконалення, а ще - безцінне вміння знайти підхід до кожної дитини. У світі дуже багато інформації, а завдяки педагогам все складне стає зрозумілим, все потрібне — доступним.

І наші освітяни, попри важкі виклики часу, тримають високий рівень у всьому: мають гарні результати особистих досягнень та учнівські перемоги на обласних і всеукраїнських конкурсах.

У День працівників освіти бажаємо кожному, хто присвятив своє життя роботі з дітьми, міцного здоров'я, витримки, порозуміння з вихованцями та їхніми батьками, впевненості у завтрашньому дні, бадьорості та натхнення, поваги та любові, удачі та успіху. Хай ваша невтомна праця завжди знаходить відголоски у душах, розумах та серцях старанних учнів.

Нехай кожен день буде добрим та цікавим, нехай кожен учень радує вас своїми досягненнями, нехай у кожній родині буде гармонія.

І всім нам - Перемоги України та мирного неба.

Черняхівський селищний голова

Наталія Ревчук