З Днем територіальної оборони!

Дата: 02.10.2022 09:00

Фото без описуЩорічно День територіальної оборони припадає на першу неділю жовтня. 2022 року це 2 жовтня. Свято нове: запроваджене 2020 року. Зараз, коли наша країна в черговий раз стикнулася з агресором, внесок бійців тероборони важко переоцінити.

Коли ворог нахабно вдерся на українські землі, наші захисники дали йому потужну відсіч. Територіальна оборона на місцях стримувала агресора, показавши справжню мужність, честь, силу і відвагу українських захисників.

Від імені всіх жителів Черняхівської громади дякуємо вам, наші відважні оборонці, за вашу нелегку місію.

Не тільки сьогодні, а й завжди, бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів у всіх справах, щоб міцно стояли ви на кордоні, щоб поважали і пишалися вами. Нехай озброєння буде потужним, але щоб не довелося ним користуватися.

Надійних янголів-охоронців кожному нашому захиснику, Божої опіки. Перемоги і мирного неба над Україною!

Черняхівський селищний голова

Наталія Ревчук