З професійним святом привітали працівників дошкільної освіти Черняхівської громади

Дата: 23.09.2022 11:00

Фото без описуВ останню неділю першого місяця осені, цьогоріч це 25 вересня, відзначатимуть своє професійне свято люди з великим серцем і щирою душею, які, попри вік і досвід, завжди можуть і колискову заспівати, і заспокоїти, придумати гру і захопити нею своїх вихованців, розгледіти і підтримати талант у кожній дитині. Це все про працівників дошкілля.

Напередодні свята, 23 вересня, селищний голова Наталія Ревчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Наталія Заборчук і голова районної організації профспілки працівників освіти та науки Світлана Колядич привітали працівників закладів дошкільної освіти нашої громади.

Наталія Ревчук подякувала усім за сумлінну та відповідальну працю і побажала працівникам закладів дошкільної освіти міцного здоров’я, невичерпноії енергіії, наснаги та благополуччя, а головне – Перемоги, мирного неба і можливості працювати, виховувати і доглядати найцінніший скарб кожної родини і всієї держави – дітей – в безпечній мирній Україні.

Під час святкового заходу Грамотами Черняхівської селищної ради і квітами були нагороджені представники дитячих садків нашої громади:

• Лариса Огірчук – директор Черняхівського ЗДО №1,
  • Олена Мельниченко – директор Головинського ЗДО,
  • Віта Кондрацька – директор Селянщинського ЗДО,
  • Катерина Савицька – директор Черняхівського ЗДО №5.

Подяками відділу освіти, молоді та спорту нагороджені:

• Наталія Жураховська – директор Горбулівського ЗДО,
  • Наталія Макарець – т.в.о.Селецького ЗДО,
  • Світлана Черняк – директор Сліпчицького ЗДО,
  • Світлана Гудемчук – директор Андріївського ЗДО,
  • Світлана Вакулович – директор Очеретянського ЗДО,
  • Наталія Зоріна – директор Салівського ЗДО,
  • Ірина Кальчук – вихователь-методист Черняхівського ЗДО №5,
  • Ірина Нестерчук – вихователь-методист Черняхівського ЗДО №4,
  • Ольга Горкуша – кухар Черняхівського ЗДО №5.

І хоч небо сьогодні похмуре, але в присутніх на святі працівників дошкілля був гарний піднесений настрій, який подарували їм дівочий гурт «Елегія» та вихованці студії «Художнє слово» КЗПО «Будинок дитячої та юнацької творчості» Черняхівської селищної ради Дарина Кирилович, Андрій Біленький, Валерія Сушанська, Єгор Горпинич (наставник Руслан Кулеша). Щирими посмішками та оплесками дякували за гарні пісні також Анастасії та Ангеліні Іванюхам.

З прийдешнім святом усіх працівників дошкілля нашоії громади!