Привітали з Днем фізичної культури та спорту

Дата: 09.09.2022 12:30

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізкультури та спорту. Це гарна нагода згадати про користь фізичних навантажень і активно провести вихідні. А ще це привід привітати чемпіонів і рекордсменів, початківців та ветеранів спортивного руху, тренерів та керівників секцій – всіх, хто надихає до активного та здорового життя.

Сьогодні, у переддень професійного свята, секретар Черняхівської  селищної ради Тетяна Тарнавська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Заборчук і голова районної організації профспілки працівників освіти та науки Світлана Колядич привітали вчителів фізичної культури та спорту, які показали вагомі результати своєї професійної діяльності.

Грамотою селищної ради за особистий внесок у популяризацію фізичної культури та спорту в громаді, мужність, волю до перемоги та з нагоди професійного свята нагородили:

• Вікторію Ковальчук (Черняхівський ліцей №1);
  • Сергія Гречаного (Черняхівський ліцей №2);
  • Геннадія Гриневича (Дитячо-юнацька спортивна школа);
  • Василя Євпака (Черняхівський ліцей №2).

Подякою відділу освіти, молоді та спорту за особистий внесок у популяризацію фізичної культури та спорту в громаді, всебічне виховання молоді та з нагоди Дня фізичної культури та спорту нагородили:

• В’ячеслава Каленюка (Головинський ліцей);
  • Олега Зелінського (Головинський ліцей);
  • Миколу Заречного (Андріївський ліцей);
  • Олександра Костюка (Черняхівський ліцей №2);
  • Миколу Малашевича (Видиборський ліцей);
  • Володимира Присяжнюка (Жадьківський ліцей);
  • Миколу Савченка (Черняхівський ліцей №1);
  • Павла Жуковського (Черняхівський ліцей №1);
  • Олександра Сташенка (Селянщинський ліцей ім. герїв АТО Олексадра Голяченка та Дмитра Литвиненка).

Спорт гартує не лише тіло, а й дух людини, її рішучість і характер. З початком повномасштабної війни багато спортсменів стали на оборону своєї Вітчизни, на жаль, і ціною власного життя. Присутні на урочистих зборах вшанували пам'ять про полеглих захисників України хвилиною мовчання.

Згадуючи відомих українських спортсменів, які прославили нашу країну далеко за її межами, Тетяна Тарнавська подякувала нашим майстрам фізичної культури за виховання молодого покоління, за бажання та професіоналізм у роботі із дітьми.

Святкові номери і гарний настрій присутнім подарували Анастасія Іванюха та ведучий Руслан Кулеша.