Урочисто підняли прапор, провели спільний молебень та поклали квіти в пам`ять про борців за незалежність України

Дата: 23.08.2022 17:00

23 серпня 2022 року, в День Державного Прапора України та напередодні Дня Незалежності України черняхівців та гості містечка зібрались біля центрального стяготримача, щоб, попри буремність останніх місяців життя України, знову підняти національний символ – синьо-жовтий прапор – над нашим містечком.

Працівники культури провели урочистості до Дня Державного Прапора України.

Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир очолив священнослужителів різних конфесій для спільної молитви і молебня за Україну. Він подякував усім, хто відстоює українську державність та закликав вірян єднатись для спільної боротьби з ворогом молитвою і працею.

Державний прапор – символ честі і гідності цілої країни, символ незалежності і права бути господарями на своїй землі, яку ціною життя боронять від ворога.

Вшановуючи пам`ять борців за незалежність, які в різний час відстоювали одну мету – свободу, керівники громади поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку, обеліску Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам-землякам, які полягли в боях з російськими загарбниками.