З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2022 08:00

Дорога громадо!

Вітаємо вас із Днем Державного Прапора, який є одним із символів незалежної держави!
Синьо-жовтий стяг має багатовікову історію, пов’язану з боротьбою за нашу ідентичність, культуру, традиції, за право жити вільними людьми на своїй землі!

Під цим стягом - символом мирної праці і чистого неба - наші захисники сьогодні виборюють право цілої країни на свободу! Наш прапор - незмінний символ держави і кожного, хто відчуває себе частиною цієї сильної нації, про яку із повагою та захопленням говорить весь цивілізований світ.

Шановні земляки! Щиро вітаємо вас із цим днем і бажаємо кожній родині дочекатись Перемоги та обійняти свого захисника! Мирного неба, добробуту і добра всій Україні!

Дякуємо нашим захисникам і віримо в краще майбутнє України.

З повагою

Черняхівський селищний голова Наталія РЕВЧУК та депутатський корпус селищної ради