«Золоте зерно - 2022»

Дата: 22.08.2022 09:00

У Черняхівському ліцеї №1 - потужний потенціал творчої, обдарованої молоді та умілих і досвідчених педагогів, наполеглива та систематична праця яких приносить успіх та досягнення. У 2021-2022 навчальному році завдяки взаємодії вчителів, учнів та батьків скарбниця ліцею поповнилась такими здобутками на обласному та всеукраїнському рівнях:

• 11 призових місць отримали учні ліцею в обласних олімпіадах;
  • 4 призових місця - у обласному етапі конкурсу науково – дослідницьких робіт МАН України;
  • 19 призових місць в обласних конкурсах та турнірах;
  • 11 призових місць у Всеукраїнських конкурсах;
  • 2 призових місця та Диплом з відзнакою у Міжнародних конкурсах.

За цими стриманими цифрами щоденна робота на уроках і після уроків, у ліцеї і вдома, з вчителями і самостійно.

Ось тому, у літній день 19 серпня 2022 року учні, наставники та батьки наших переможців, шановані гості зібралися на традиційне свято поціновування перемоги праці та наполегливості, таланту та розуму – «Золоте зерно - 2022».

Гордість за молоду творчу еліту ліцею - переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад, турнірів та обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів прийшли розділити начальник відділу освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради Наталія Вікторівна Заборчук, директор компанії «Ален Руд», депутат обласної ради Андрій Олександрович Руденький, депутат селищної ради Андрій Васильович Маційчук.

Переможці отримали Грамоти департаменту освіти Житомирської обласної держадміністрації, Відзнаку та брошуру «Золоте зерно», солодкі подарунки від меценатів. Директор В.Я.Пироговська вручила грошові премії переможцям обласних предметних олімпіад, конкурсу-захисту робіт МАН та турніру географів від педагогічного колективу ліцею.

Велика шана вам, юні обдарування – золоті зернятка ліцею, які ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма, за наполегливість, жагу знань, бажання пізнати нове.

Золоте зерно – 2022 Черняхівського ліцею №1: Дорошенко Ульяна, Забродський Богдан, Носаль Георгій, Захаров Ілля, Фещук Анастасія, Смиковська Дарина, Бондарчук Анастасія, Кирийчук Андрій, Мазур Аліна, Довгань Владислава, Жеревко Софія, Супрунов Богдан, Невмержицький Захарій, Демчук Ангеліна, Якимчук Назар, Чернявська Каріна, Гаврилюк Софія, Гаврилюк Уляна, Галаніна Богдана, Загайнова Зоряна, Іванюк Марія, Магдич Єва, Лозовик Назар, Сушко Анастасія, Охримчук Назарій, Шлапак Денис, Кучерчук Артем, Жакун Тетяна, Кирийчук Киріл, Комендант Анна, Прокопчук Діана, Сахненко Валентина, Пінчук Василь, Юхимчук Владислав, Городнюк Євгенія, Стеценко Юлія, Кирийчук Карина, Прокопович Даниїл, Колодницька Тетяна, Лятушинська Надія, Шлапак Денис, Волинець Назар, Дуб Анастасія, Вербовчук Дарина.

Ліцей пишається вами, дорогі діти, а також вашими незмінними наставниками, вчителями від Бога, такими як-от: Барицька І.В.,Фещук Т.М., Шлапак Н.Г., Колядич О.В., Ворончук Л.І., Корюка Ю.В., Вигівська С.А., Кушніренко А.В., Бабчук П.А., Онищук Л.Г., Сахненко Т.І., Фещук Т.М., Охримчук І.В., Юрченко І.О., Михальчук С.М.

Впевнені, наші юні обдарування збережуть і будуть розвивати всі ті здібності та людські якості, які мають, зможуть зайняти гідне місце у житті та прославити наш рідний край.

Нехай у ваших душах і серцях ніколи не згасне свічка обдарованості й таланту, наполегливості й працьовитості, свічка жаги знань.

Матеріал і фото:

Черняхівський ліцей №1