Вітаємо із Днем молоді!

Дата: 12.08.2022 09:00

Шановна молодь Черняхівської громади!

Цьогоріч ми вперше святкуємо День молоді 12 серпня. Але головна відмінність від попередніх років не в даті, а в умовах, в яких наша країна сьогодні відзначає цей день.

Війна рф проти України докорінно змінила життя кожного українця, незалежно від віку і статусу. А наша молодь – рушійна сила всіх змін, яка завжди першою і найактивніше реагує на виклики часу, - дуже швидко і кардинально відреагувала на цю війну. Багато юнаків і дівчат змінили свої плани на майбутнє і в пріоритет поставили захист України: одні змінили фах і пішли до війська чи до лав тероборони, інші активно займаються волонтерством на місцях і закордоном. Тепер, таких різних за характерами і вподобаннями, їх усіх об’єднала єдина мета – Перемога!

Дорогі друзі! Дякую за вашу активність!

Здобувайте нові знання, наполегливо працюйте над собою, мрійте і будуйте плани. Нашій громаді потрібні ви і ваш оптимізм, віра у завтрашній день і прагнення до кращого. Ви – майбутнє нашої незалежної країни, майбутнє, яке виборюємо вже сьогодні !

Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді – святом оптимізму, енергії та світлих надій!

З  повагою

Черняхівський селищний голова Наталія РЕВЧУК