Дата: 10.08.2022 12:30

Фото без описуСьогодні, 10 серпня 2022 року, Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук представила колективу КНП «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» нового виконуючого обов’язки керівника комунального закладу Черняхівської селищної ради Петра Пронькіна.

Наталія Миколаївна подякувала медикам за самовіддану  роботу у військовий час, а також запевнила присутніх у підтримці нашої лікарні: «Наша спільна мета – зберегти і розвивати цей заклад, який дуже необхідний як для жителів Черняхівської, так і сусідніх громад. Громадяни повинні мати можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу в комфортних умовах».

Разом із заступником селищного голови Андрієм Ющенком обговорили проблемні питання, які турбують представників медичного колективу та можливі шляхи їх вирішення.

Водночас, в.о. директора ТМО Петру Володимировичу побажали витримки та наполегливості для розвитку закладу, колектив якого він очолив.

Виконувати свої обов’язки на новій посаді Петро Пронькін розпочав уже сьогодні.