Дата: 22.07.2022 10:00

Фото без описуЧерняхівський селищний голова Наталія Ревчук взяла участь у форумі громад Житомирської області, який пройшов 21 липня 2022 року в Брусилівській територіальній громаді.

«Функціонування місцевого самоврядування в період воєнного стану та післявоєнного відновлення» – основна тема даного заходу.

У форумі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Kaimo Kuusk, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, народні депутати України Арсеній Пушкаренко, Віталій Безгін та Олена Шуляк, начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич та голови громад Житомирської області.

Під час зібрання обговорили співпрацю України та Естонії в можливих міжнародних форматах та інституціях. А також інші актуальні питання:

• Житомирщина в умовах воєнного стану;
  • використання бюджетних коштів під час воєнного стану;
  • законодавче забезпечення функціонування ТГ;
  • принципи відбудови України;
  • підготовка до опалювального сезону.

По завершенню офіційної частини всі учасники форуму мали змогу посадили квіти як символ розвитку, відбудови і нового мирного життя в Україні.