Пам`яті Воїна. Дідів Олександр Клавдійович

Дата: 11.07.2022 16:00

Фото без опису ОЛЕКСАНДР КЛАВДІЙОВИЧ ДІДІВ

14.02.1978 - 28.04.2022

Олександр народився на Рівненщині 14 лютого 1978 року у багатодітній родині. З дитинства ріс в атмосфері поваги до людей і Батьківщини.

А ще знав ціну праці, тому відразу після закінчення школи в с.Рудня Костопільського району Рівненської області пішов працювати у місцевий лісгосп. Потім - служба в армії в м. Хмельницький. А потім знову робота.

В м.Рівне познайомився із своєю майбутньою дружиною Зоєю. Як побрались, стали жити в Черняхові. Народили і виховали двох дітей - доньку Анну й сина Назара. Тут Олександр Клавдійович працював художником по каменю. Його знали і поважали за старанність і талант.

Як тільки розпочалась повномасштабна війна в Україні, сам пішов до військкомату, хоч і мав хвору спину. Щоб захистити сім`ю, рідних, знайомих і незнайомих людей, вберегти від біди українську землю, щоб перемогти рашистську орду.

Золотий батько й чоловік, талановита людина й патріот, справжній український господар – саме так про Героя відгукуються всі знайомі.

Олександр Дідів загинув 28 квітня на сході України – поблизу населеного пункту Протопопівка Ізюмського району Харківської області. Похований з військовими почестями як справжній Воїн на кладовищі в смт Черняхів.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, згідно з Указами Президента України, орденом «За мужність» ІІІ ступеня Дідіва Олександра Клавдійовича нагороджено посмертно.

Церемонія прощання із Героєм: фото Олександра Осадчука.