Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ і НС при Черняхівській селищній раді

Дата: 08.07.2022 14:30

Фото без описуСьогодні відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Черняхівській селищній раді, яке провів заступник селищного голови Андрій Ющенко.

Члени комісії обговорили питання, які потребують особливої уваги у нинішній період:

1.Про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів аграрного сектору під час збирання, переробки та зберігання продукції врожаю 2022 року на території селищної ради доповів головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Житомирського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області Вадим Грабовський.

2.Про зняття з обліку водонапірних веж на території селищної ради та потребу у коштах для відновлення пожежного гідранту в смт Черняхів повідомив Святослав Грищук – начальник 23ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Житомирській області.

3.Про організацію укриття працівників та дітей у закладах освіти доповіли головний спеціаліст апарату селищної ради Сергій Герасимчук і начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Наталія Заборчук.

4.Про здійснення заходів по підготовці об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років повідомляли Наталія Заборчук, начальник відділу культури та туризму Павло Гринь, директор КНП “Черняхівське ТМО ” Віталій Ніколайчук, в.о.директора КНП “ЦПСМД” Тамара Баранчук.

В ході засідання було озвучено стан справ в громаді з вищеозначених питань, обговорено шляхи вирішення проблем та визначено до виконання конкретні заходи.