Створено Національну платформу продовольчої безпеки

Дата: 01.06.2022 08:20

Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки України та Міністерства аграрної політики та продовольства України створено Національну платформу продовольчої безпеки   (https://dpss.creatio.com ) задля забезпечення продовольчої безпеки держави та для допомоги підприємствам у налагодженні безперебійної роботи, відбудові харчових ланцюгів з продажу вироблено ї продукції та постачання сировини й відновленні логістичних зв’язків.

Платформа допомагатиме учасникам ринку обмінюватися інформацією про потреби та наявні пропозиції у режимі реального часу. За допомогою Платформи користувачі зможуть:

•знайти можливі ринки збуту власної продукції;

•знайти постачальників, які працюють в Україні;

•замовити або запропонувати логістичні послуги;

•отримати будь-які технічну підтримку;

•замовити консультацію у зв’язку зі зміною локації щодо отримання дозвільних документів на виробництво;

•отримати інформацію для сприяння експорту надлишкової продукції або включення необхідних потреб для переліку критичного імпорту.

Реєстрація та користування Платформою безкоштовне. Ознайомитися з інструкцією користувача можна на початковій сторінці Платформи (https://drive.google.com/file/d/1nU5gJGccXxAfyO1hIMupTXRTPtueDIeo/view )