Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 11.02.2022 12:00

Фото без опису10 лютого під головуванням Наталії РЕВЧУК відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Черняхівській селищній раді.

З питання запровадження  в закладах загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти на території Черняхівської селищної територіальної громади дистанційного навчання у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації інформували головний спеціаліст апарату селищної ради Сергій Герасимчук і начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Заборчук.

Враховуючи пропозиції та зауваження, вирішено взяти до відома інформацію відділу освіти, молоді та спорту селищної ради  від 09.02.2022 року №95, в якій викликає занепокоєння зростання кількості випадків захворювання учнів, педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти селищної ради на COVID-19 та ГРВІ.

З метою попередження поширення вірусної інфекції, враховуючи стан захворювання здобувачів освіти, педагогічних працівників у кожному конкретному закладі, рекомендовано керівникам закладів освіти з 14.02.2022р. по 25.02.2022 року організувати освітній процес з використанням різних форм навчання, відповідно до колегіального рішення педагогічної ради в закладах загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти.

Щоденний моніторинг обліку захворюваності в закладах освіти на території селищної ради продовжується.