Безкоштовна навчальна програма Національного Демократичного Інституту «ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна – Я»

Дата: 11.02.2022 10:00

Фото без описуМрієш про зміни в місті чи громаді, але не впевнена, що впораєшся? Сумніваєшся, що лідерка – це про тебе?

Приєднуйся до безкоштовної навчальної програми Національного Демократичного Інституту «ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна – Я».

ЛЕСЯ – це унікальна програма для лідерок, які прагнуть змін у своїх громадах. Це – не просто навчання, а також можливість знайти однодумиць та отримати підтримку таких же активних та цілеспрямованих лідерок з твого села, міста та регіону.

Це – можливість дізнатись про особливості жіночого лідерства, отримати поради щодо протидії вигоранню, відточити навички публічних виступів та багато іншого!

Запрошуємо до участі активісток та місцевих депутаток усіх рівнів рад.

Розклад тренінгів ЛЕСЯ (можлива участь онлайн та вживу):

• 4-5 лютого – с. Вишеньки, відразу за Києвом (Wish Family Space, трансфер до готелю і назад забезпечується)
  • 11-12 лютого – с. Вишеньки, відразу за Києвом (Wish Family Space, трансфер до готелю і назад забезпечується)
  • 18-19 лютого – місто Одеса
  • 24-25 лютого – місто Житомир
  • 4-5 березня – місто Рівне
  • 11-12 березня – місто Одеса

Для участі просимо заповнити реєстраційну анкету.

Для участі у тренінгах заявки приймають постійно, участь у тренінгах безкоштовна.

Однак для тих, хто бажає взяти участь у тренінгу в Києві 4-5 лютого, кінцевий термін заповнення реєстраційної анкети – 23:59 понеділка, 31 січня 2022 року. Усім, кого відібрано до участі в програмі, буде повідомлено деталі до кінця дня вівторка, 2 лютого.

Заходи плануються онлайн і вживу у різних містах Україні з використанням противірусних заходів відповідно до розпоряджень Уряду у зв’язку з поширенням COVID-19. У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до Анни Палагіної за адресою: gpalagina@ndi.org.

Ця програма здійснюється у межах проєкту Національного Демократичного Інституту (НДІ) завдяки щедрій підтримці британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO).

Національний Демократичний Інститут є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади.

Джерело: https://50vidsotkiv.org.ua/