Нове кухонне приладдя для Головинського ліцею

Дата: 01.02.2022 12:00

Головинський ліцей - опорний навчальний заклад Черняхівської селищної ради, де навчаються здобувачі освіти з 5 населених пунктів. І тому дуже важливо, як організовано не тільки навчально-виховний процес, а й можливість отримати повноцінне гаряче харчування в навчальному закладі.

Наразі в ліцеї харчується близько 200 дітей різних категорій. Якісні смачні обіди радують і школярів, і їхніх батьків. Щоб їх технологічно правильно приготувати, потрібне сучасне удосконалене обладнання та достатня кількість кухонного інвентаря.

Саме про це подбав відділ освіти, молоді і спорту Черняхівської селищної ради. Кухня Головинського ліцею поповнилась новою жарочною шафою, електросковородою, електроплитою, морозильною камерою, сушилкою для посуду та власне самим посудом. Тепер кухарі Головинського ліцею мають усе необхідне для приготування якісних і смачних гарячих обідів.

Головинський Ліцей