Громадське обговорення Стратегії розвитку Черняхівської селищної територіальної громади до 2027 року

Дата: 25.01.2022 16:00

Фото без опису25 січня 2022 року о 14:00 в малому  залі Черняхівської селищної ради відбулося громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Черняхівської селищної  територіальної громади до 2027 року.

На громадському обговоренні були присутні члени робочої групи з розробки Стратегії розвитку, представники структурних підрозділів селищної ради та громадськості, яким була презентована Стратегія розвитку Черняхівської селищної територіальної громади до 2027 року.

Фото без описуЦе довготривалий план на шість років, за яким має розвиватися громада у всіх сферах своєї діяльності. Таке довгострокове стратегічне планування вкрай необхідне, адже визначає головну ціль, шляхи поповнення ресурсів та їх оптимального розподілу для досягнення мети.

Основна перевага громад, які мають стратегію розвитку, - вони знають, чого хочуть досягнути і як це зробити.

За результатами громадського обговорення прийнято рішення про схвалення проєкту Стратегії розвитку Черняхівської селищної територіальної громади до 2027 року і рекомендовано виконавчому комітету та сесії Черняхівської селищної ради схвалити та затвердити Стратегію розвитку Черняхівської селищної територіальної громади до 2027 року.