Відбулося 10 засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 29.12.2021 15:30

Фото без описуСьогодні, 29.12.2021 року, відбулося 10 засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

До порядку денного включено було наступні питання:

1.Про затвердження Плану дій щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків на території селищної ради.

2.Про заходи, щодо запобігання загибелі людей на водних об‘єктах на території селищної ради.

3.Про вжиття заходів щодо утворення місцевих пожежно-рятувальних підрозділів на території селищної ради.

4.Про затвердження плану роботи селищної комісії з питань ТЕБ та НС на 2022 рік.

Фото без опису5.Про відпрацювання паспорту ризику Черняхівської селищної ради.

6.Про стан забезпечення безпечними та якісними продуктами харчування дітей в освітніх закладах на території селищної ради.

7.Стан пожежної безпеки та заходи, що вживаються для попередження загибелі людей на пожежах на території громади.

8.Про хід виконання заходів, щодо знешкодження вибухонебезпечних предметів на території селищної ради.

9.Про дотримання пожежної безпеки під час проведення новорічних та Різдвяних свят.