ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади консультанта центру професійного розвитку

Дата: 22.12.2021 09:30

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади консультанта центру професійного розвитку

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черняхівської селищної  ради (далі – ЦПРПП) відповідно до наказу № 21   від 21.12.2021р.оголошує  проведення  конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантної посади  консультанта центру професійного розвитку.

Основні  напрями діяльності установи: сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої  позашкільної освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, психологічна підтримка педагогів та консультування.

Кваліфікаційні вимоги:

На посаду консультанта  може бути призначено особу, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра , стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років, має високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов'язки, володіє комп’ютером на рівні впевнений користувач (офісні програми Microsoft), пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

• визнані в установленому порядку недієздатними;
  • мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;
  • в інших випадках, установлених законами.

Умови оплати праці:

- посада консультанта  ЦПРПП прирівнюється до посади педагогічних працівників, оплата здійснюється за 14 тарифним розрядом.

Подання  документів:

• копію паспорта громадянина України ;
  • письмову заяву про участь у конкурсі,  до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону №2704-VIII.
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

•  до 21.01.2022 р  включно – подання претендентами документів;
  • 22-24.01.2022р  – вивчення конкурсною комісією поданих документів;
  • 25,26.01.2022р – проведення кваліфікаційного іспиту, співбесіди та надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

Документи  подаються персонально до КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черняхівської селищної  ради. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу  надаються у ЦПРПП (адреса., 12300, Житомирська обл., смт. Черняхів, майдан Рад, 2) . Телефон для довідок 0969526234

Місце та дата проведення конкурсу: смт. Черняхів, вул. майдан Рад 2, 2 поверх (актова зала відділу освіти мололоді та спорту) 25,26 січня 2022р. о 10.00

Конкурсна комісія   ЦПРПП