Вітаємо з Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2021 08:35

Фото без описуШановні військовослужбовці,

працівники Збройних Сил України!

Дорогі ветерани!

Сьогодні, у День Збройних сил України, прийміть наші вітання зі святом мужності і справедливості, доблесті та благородства. Ми щиро дякуємо усім, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Ця служба – це не просто професія, це справа життя вольових і відважних людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких.

У час загрози українській землі військовослужбовці, серед яких є і наші земляки, довели, що сильна держава починається із сильної армії. Вони зберегли вірність військовому обов'язку, гідно та віддано стали на захист Вітчизни.

Віддаючи шану  солдатам і офіцерам, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народові, вітаємо усіх, хто пов’язав своє життя зі Збройними силами України. Бажаємо козацької мужності й мудрості, незламної сили волі та віри, міцного здоров'я, добра та щастя. Хай Бог оберігає вас, ваші сім`ї та нашу Україну!

Мирного неба над Україною і Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

Черняхівський селищний голова Наталія РЕВЧУК

та депутатський корпус селищної ради