Про співпрацю освітньої та медичної галузей у громаді

Дата: 01.12.2021 16:00

Медицина і освіта переживають не найкращі часи. Вже не перший рік вони фінансуються за залишковим принципом. Щоправда, пандемія внесла свої корективи. Але це не стосується всіх ланок медичних послуг.

А в закладах освіти вже давно проблема із кадрами медичних сестер: на 0,25 чи 0,5 ставки мало охочих працювати. Як залучити медиків із сільських фельдшерських пунктів до роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти – це одне з основних питань, що розглядалось сьогодні, 1 грудня, під час робочої наради, яка пройшла під керівництвом селищного голови Наталії Ревчук за участі керівників профільних відділів та медичних установ Черняхівської громади.

Окрім того, розглянули й питання організації медичного огляду працівників закладів освіти та школярів; щоденного медичного огляду водіїв шкільних автобусів; забезпечення якісного харчування у закладах освіти та дошкілля.