Дата: 30.11.2021 11:00

Фото без описуУ Мокренщині, Пекарщині, Селянщині та Славові від учора став доступним швидкісний інтернет. Провайдер ТОВ «НЕТ –СІТІ2020» провів оптичні кабелі та під’єднав місцеві соціальні заклади до Wi-Fi мереж.

Це стало можливим завдяки Інтернет-субвенції від держави. Нагадаємо, що відділом економічного розвитку та інвестицій Черняхівської селищної ради 28 травня 2021 року було подано до Міністерства цифрової трансформації  заявку від Черняхівської територіальної громади на участь у проєкті "Інтернет-субвенція". Тоді наша громада успішно пройшла цей відбір.

У липні 2021 року було проведено перші тендери для громад, які подали заявки найшвидше.

І от 29 листопада цього року адмінприміщення Пекарщинського старостинського округу і будинок культури, Селянщинський спортивний ліцей імені героїв АТО Олександра Голяченка і Дмитра Литвинчука і дошкільний навчальний заклад, бібліотека у Селянщині, сільський клуб у Мокренщині, фельдшерські пункти в Селянщині, Славові та Пекарщині вже отримали покриття сучасною високотехнологічною Wi-Fi-мережею. А місцеві жителі, за бажанням, можуть складати договір із провайдером та користуватись якісним інтернет-зв`язком у власних обійстях.

Незабаром такі послуги стануть доступними ще в кількох селах нашої громади – Росівці, Салах і Нових Салах.