Мітинг-реквієм для вшанування пам’яті жертв Голодоморів

Дата: 26.11.2021 17:00

Щороку в листопаді вся Україна й увесь світ вшановують пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років, аби пам’ятати про безпрецедентний злочин у світовій історії – штучний голод, спрямований на знищення українців.

Комуністичний режим прагнув позбавити українську націю її волелюбного духу, її ідентичності. Стерти генетичну пам'ять народу. Викорінити навіть думки про свободу та власну державу.

За різними даними, від 5 до 10 мільйонів загиблих по всій Україні. А за кожною цифрою сухої статистики – страшна людська доля …

Сьогодні, 26 листопада, біля пам’ятного знака жертвам Голодомору в смт Черняхів відбувся мітинг-реквієм. Хвилиною мовчання, квітами та запаленими лампадками керівники Черняхівської громади, представники трудових колективів, пересічні громадяни вшанували пам’ять жертв Голодоморів.

Не маємо права забути страшного злочину в історії українського народу, який і досі відгукується болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

Закликаємо всіх завтра, 27 листопада, о 16:00 годині приєднатись до щорічної акції «Запали свічку пам’яті» - засвітити у вікнах своїх осель вогники у пам'ять про мільйони людей, вбитих голодом.