Гарні результати творчої роботи старшої групи студії вокального співу "ТІП-ТОП" БДЮТ

Дата: 17.11.2021 09:07

Фото без опису16 листопада 2021 року на базі Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради було проведено обласний фестиваль-конкурс класичного та народного співу «Кришталеві нотки». Захід відбувся заочно із дотриманням протиепідемічних заходів.

Журі переглядали виступи солістів та вокальних ансамблів у номінаціях: «Академічний спів», «Народний спів», «Автентичний спів».

Фото без описуСтудія вокального співу "ТІП-ТОП" Будинку дитячої та юнацької творчості показала гарні результати своєї роботи: "Перепілонька" - ІІІ місце,"Елегія" - спеціальний диплом в номінації "Автентичний спів".