Вітаємо із професійним святом працівників радіо, телебачення та зв`язку!

Дата: 16.11.2021 10:00

Фото без описуШановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Черняхівської громади!

Щиро вітаємо вас із професійним святом, яке відзначають сьогодні, 16 листопада.

Відповідальність, компетентність і почуття обов’язку завжди супроводжують вас у повсякденному житті. Адже ваша місія – об’єктивне інформування громадян про новини у країні та світі, впровадження сучасних інформаційних технологій. Саме ви задовольняєте  суспільний запит на неупереджений погляд щодо фактів і подій. Роль радіо та телебачення у формуванні громадської думки, висвітленні життєдіяльності країни важко переоцінити. А без сучасних технологій, доступ до яких забезпечують зв’язківці, ми вже не уявляємо наших буднів і свят.

Це свято об’єднує людей різних професій, які працюють для того, аби ми могли реалізовувати право свободи слова та розвиток інформаційного простору нашої країни.

Бажаємо вам професійного зростання, невичерпної енергії, невтомного творчого пошуку, успіхів та втілення нових цікавих ідей. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та приємні емоції.

Миру та благополуччя усім!

Черняхівський селищний голова Наталія РЕВЧУК

та депутатський корпус селищної ради