#Новорічний_настрій_моєї_громади

Дата: 15.11.2021 16:20

Фото без опису#Новорічний_настрій_моєї_громади

Друзі, ви вже думали про те, як і де проведете новорічно-різдвяні свята?

До Нового року залишилось менше 50 днів. Як він проходитиме в громаді, ми ще не знаємо: важко передбачити епідемічний стан нашого краю на той час.

АЛЕ! Казкове свято, яке люблять усі, має нести гарний настрій. І створити таку казку ми можемо разом!

Тож пропонуємо керівникам установ, організацій та підприємств різних форм власності долучитись до створення креативного різдвяно-новорічного простору в самісінькому центрі нашої громади – на майдані Рад! Саме тут кожен житель чи гість нашого містечка зможе отримати позитивні емоції та зробити яскраві фото на згадку.

Що для цього потрібно?

• Виготовити оригінальну новорічну фотозону, використовуючи логотипи вашого підприємства.
  • Розмістити її на майдані Рад і повідомити про новинку у соцмережах із хештегом #Новорічний_настрій_моєї_громади

А ще ви можете прикрасити фасади ваших адмінприміщень. І кожен житель нашої громади може поділитись новорічним настроєм, прикрасивши під’їзди, двори будинків та прилеглу територію.

Чекаємо на ваші креативні ідеї!