Вітаємо з перемогою на ІІ етапі районних змагань з футзалу на здобуття кубка міністра оборони до Дня захисників і захисниць України

Дата: 06.10.2021 08:00

Фото без описуП`ятого жовтня 2021р. у с. Садки відбувся ІІ етап районних змагань з футзалу на здобуття кубка міністра оборони України до Дня захисників і захисниць України. Команда Черняхівського ліцею №1 (тренер С.М.Михальчук) виборола ПЕРШЕ місце!

Найкращими гравцями турніру визнали Андрія Кирийчука (воротар) та Євгенія Осадчого (бомбардир) і нагородили путівками в оздоровчий табір (м.Трускавець).

Щира вдячність Сергієві Миколайовичу та його вихованцям: Андрію Кирийчуку (11б), Євгенію Осадчому (10а), Миколі Римеру (11 а), Євгенію Опанасюку (11а), Максиму Білошицькому (11б), Роману Файдюку (10а), Кірілу Кірійчуку (10а),Назару Кирийчуку (7а),Олександру Троценку (7б).

ВІТАЄМО! Бажаємо перемог в обласному етапі!

Черняхівський ліцей №1