Відбулося третє засідання робочої групи з розробки Cтратегії розвитку Черняхівської громади на період до 2027 року

Дата: 05.10.2021 16:00

Фото без описуСьогодні, 05 жовтня 2021 року, відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку  селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Під час  зустрічі учасниками заходу були обговорені попередні напрацювання (стратегічне бачення, SWOT –аналіз, порівняльні переваги, виклики та ризики). Крім цього, члени робочої групи ознайомилися з карткою проєкту  та визначили стратегічні, операційні цілі та завдання Стратегії.

Фото без описуПодальші кроки – підготовка проєктів розвитку, які відповідають стратегічним та операційним цілям Стратегії.

Було прийнято рішення про збір проєктних ідей до 08 листопада  2021 року. Кожен мешканець зможе внести свої пропозиції.

Спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу громаду найкращою! Тож рухаймося далі!