У Черняхові запрацював мінізавод з виготовлення органо-мінеральної суміші для ремонту доріг

Дата: 10.09.2021 16:00

Фото без описуВ кінці серпня черняхівці почали активно обговорювати новину: в містечку запрацював мінізавод з виготовлення органо-мінеральної суміші. І багатьох, перш за все, цікавить, чи безпечне для здоров'я людей дане виробництво? Хто, врешті-решт, дав дозвіл на його розміщення у населеному пункті біля людських будинків?

З цими питаннями до керівників ТОВ "ОНУР Конструкціон Інтернешнл" звернулась Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук, адже жодного дозволу на його розміщення селищна рада не надавала. Сьогодні Наталія Миколаївна отримала електронний лист-відповідь. Керівник вказаного товариства повідомив, що змішувач для приготування органо-мінеральної суміші розташований на території ДРП №6 згідно з договором між ТОВ "ОНУР Конструкціон Інтернешнл" та ДП "Житомирський облавтодор.Тобто, територія по вул. Житомирській, де почав працювати змішувач, відповідно до Державного акту на право постійного користування земельною ділянкою, належить ДП "Житомирський облавтодор".

Фото без описуІ працюватиме він на період виконання робіт по поточному середньому ремонту автомобільної дороги загального користування М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський в межах програми "Велике Будівництво".

У листі нас запевнили, що цей змішувач має всі необхідні сертифікати і дозволи на роботу, тому безпечний.

А для того, щоб зменшити кількість пилу на території виробництва та вздовж прилеглої дороги, спеціальним транспортом систематично проводять полив водою.