Відбувся перший щорічний бал підприємців Черняхівської селищної територіальної громади "Бізнес-Громада"

Дата: 06.09.2021 11:00

Фото без описуЗ нагоди святкування Дня підприємця в Черняхові 3 вересня 2021 року відбувся перший щорічний бал підприємців Черняхівської селищної територіальної громади "Бізнес????Громада", започаткований за ініціативи та сприяння Черняхівської селищної ради та особисто селищного голови Наталії Миколаївни Ревчук.

Під час урочистостей відзнаки отримали керівники кращих приватних підприємств нашої громади, які розвивають свій бізнес, створюють нові робочі місця, сплачують податки, наповнюючи місцевий бюджет.

Нагородження відбувалось у п`яти номінаціях.

1. "ПРОМИСЛОВІСТЬ"

• ПІІ ТОВ «Даніко», смт Черняхів

Підприємство на території громади працює з 2001 року.

Основний вид діяльності –виробництво комплектуючих деталей і устаткування для виготовлення харчових продуктів.  Зайнятістю охоплено більше 160 осіб

• ТОВ «ДП Рельполь Альтера», смт Черняхів

Підприємство розпочало свою діяльність з 2005 року.

Основний вид діяльності – виробництво електорозподільчої та контрольної апаратури.

На підприємстві трудиться понад  250 працівників.

• ТОВ «Мекопрінт Україна», смт Черняхів

Це молоде підприємство на теренах нашої громади, якому  лише 2 роки з моменту створення.

Основний вид діяльності - виробництво інших видів електронних і електричних проводів і кабелів.

Працевлаштовано понад 100 осіб.

• ТОВ «Аленруд», смт Черняхів

Товариство працює з 2013 року. Основний вид діяльності – виробництво хліба та хлібобулочних виробів.

Роботою забезпечено більше   100 працівників.

2. "СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"

• ПП Жерм», с. Очеретянка

Приватне підприємство працює у галузі сільського господарства з 2010 року.

Основний вид господарської діяльності - вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. На підприємстві працює понад  90 осіб

• ПАФ «Дружба», с. Видибор

ПАФ «Дружба» розпочало свою діяльність ще з 2000 року. Займається вирощуванням зернових культур та хмелю. На підприємстві трудиться  близько 40 працівників.

• ПСПО «Браженське», с.Селець

Підприємство засноване у 2000 році. Основний вид господарської діяльності - вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Зайнятістю охоплено понад 10 осіб.

3. "КАМЕНЕДОБУВНА ТА КАМЕНЕОБРОБНА"

• ТОВ «Граніт Резерв», с. Пекарщина

Працює товариство з 2004 року. Основний вид діяльності - добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю. Піприємством створено 14 робочих місць.

• ПП «Губернатор - Граніт», смт Черняхів

Приватне підприємство на території громади зареєстроване з 2009 року.

Основний вид діяльності - різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю.

На підприємстві працює 22 робітника

• ТОВ «Юнатал», смт Черняхів

Товариство здійснює господарську діяльність з 2010 року.

Працевлаштовано 15 осіб.

• ТОВ « Прогрес-Горбулів», с.Горбулів

Товариство  працює з  2006 року.

• ПП Шуневич Юрій Володимирович, смт.Головине

4 "ДЕРЕВООБРОБНА"

• ТОВ «Юро Ламбер»,  смт Черняхів

Господарську діяльність розпочало з 2007 року. Основний вид діяльності – оптова торгівля деревиною.

На підприємстві працевлаштовано 53 особи.

• ТОВ «Сід Форест», с.Пекарщина

Товариство започаткувало свою діяльність з 2019 року. Основний вид діяльності -  лісопильне та стругальне виробництво. Товариством створено 13 робочих місць

• ТОВ «Вітакомс», смт Черняхів

Товариство працює з 2010 року. Основний вид діяльності -  лісопильне та стругальне виробництво.

Роботу товариства забезпечують 11 працівників.

5. "ТОРГІВЛЯ ТА  ПОСЛУГИ"

• ПП Трояченко Юрій Миколайович, смт Черняхів - надає послуги з вантажного автоперевезення.
  • ПП Трохименко Микола Петрович,  смт Черняхів, - надає послуги у сфері технічного обслуговування автотранспорту.
  • ПП Ваховський Роман Володимирович, с.Очеретянка, - працює у сфері торгівлі.
  • ПП Лук’янчук Наталія Дмитрівна, смт Черняхів - надає жителям громади перукарські послуги.
  • ПП Ковтонюк Світлана Богданівна, с.Браженка, - працює у сфері торгівлі.

Часто ці люди не стоять остронь і у вирішенні нагальних проблем нашого краю та активно допомагають тим, хто до них звертається.