29 серпня - День пам'яті захисників України

Дата: 28.08.2021 16:00

29 серпня - День пам'яті захисників України.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Україна щодня пам’ятає воїнів, які поклали своє життя за її волю та незалежність, але цей день – для гідного вшанування їхньої пам'яті. День, коли кожен українець може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, схиливши голову під час хвилини мовчання. Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.

В Черняхівській громаді вшановують Героїв, які віддали своє життя за незалежність і державний суверенітет України.

З перших днів початку антитерористичної операції в неоголошеній російсько-українській війні почалася мобілізація воїнів запасу та добровольців. На захист держави стали і наші земляки . Наші сини , брати , онуки - вчорашні безтурботні хлопці, які в запеклих боях мужніли , набували бойового досвіду, ставали справжніми героями.

На превеликий жаль, не обійшла біда і нашу громаду, наші земляки загинули захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Вічна наша пам'ять про їх подвиг і самопожертву.

Мітинги-реквієми, поминальні заходи та панахиди відбуватимуться 28-29 серпня у всіх старостинських округах громади і зокрема в тих населених пунктах, де поховані наші Герої.

Слава Україні! Героям слава!