Черняхівська громада

Житомирський район, Житомирська область

Відбулися спортивні змагання з футболу та пляжного волейболу на Кубок селищного голови

Дата: 30.06.2021 09:00
Кількість переглядів: 380

Фото без описуДо 25-ї річниці Конституції України і Дня молоді відбулися спортивні змагання з футболу та пляжного волейболу на Кубок селищного голови.

До учасників змагань з вітальним словом звернулись селищний голова Наталія Ревчук, заступник селищного голови Андрій Ющенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталя Заборчук, голова районної федерації футболу Микола Мартиненко.

Фото без описуФото без опису У турнірі з футболу взяли участь три збірні команди: «Черняхів», «Темп» та «Андріївка», які грали між собою за круговою системою. Перемогу в змаганнях святкувала команда черняхівців, друге місце дісталося команді з Селянщини, третє місце посіли футболісти з Андріївки.

Змагання з пляжного волейболу проходили 26-27 червня, в яких взяли участь 10 команд. Перемогу здобула команда Миколи Савченка та Михайла Тишкевича, друге місце посіла команда у складі Дмитра та Романа Мошківських, третє місце вибороли Артур та Владислав Чуйкіни.

Фото без описуАндрій Ющенко та Микола Мартиненко привітали чемпіонів, призерів та нагородили спортсменів кубками, грамотами та грошовими заохоченнями від голови селищної ради Наталії Ревчук.Фото без опису