Пісні, танці, змагання - Черняхівська громада відсвяткувала День молоді

Дата: 29.06.2021 09:00

День молоді, не дивлячись на примхи погоди, зібрав у центрі Черняхова багато глядачів, які прийшли до Будинку культури о 20 годині на святковий концерт.

Зі святом черняхівців та гостей містечка привітала секретар селищної ради Тетяна Тарнавська. Тоді ж підвели підсумки онлайн-конкурсу, оголошеного на День вишиванки. Нагородили грамотами Черняхівської селищної ради і подарунками переможців у трьох номінаціях: "Колектив у вишиванці" - працівників Центральної бібліотеки; "Родина у вишиванці" - сім'ю Котюків, "Сучасна вишиванка" - Ніну Прохорчук.

Святкову атмосферу запальними піснями і танцями створили Оксана Атаманчук, Руслан Кулеша, Світлана Дідківська, Дмитро Мельник, Венгловський, вихованці творчих студій Будинку дитячої та юнацької творчості, Будинку культури та дитячого центру розвитку Smart Club.

Діти могли розважитись на атракціонах, а всі разом веселились під час дискотеки на центральній площі.