Нарада з орендарями водних об`єктів

Дата: 15.06.2021 13:00

Фото без опису15 червня 2021 року під головуванням Черняхівського селищного голови Наталії Ревчук, за участі працівників відділу економічного розвитку та інвестицій, начальника відділу земельних ресурсів та екології селищної ради, старост сіл Головине і Бежів відбулася чергова нарада щодо використання водних об’єктів  на території селищної громади.

На засідання були запрошені орендарі водних об’єктів: Володимир Куліш (с. Селянщина), Зінаїда Буднік (с .Бежів), Борис Адамчик, Андрій Юрченко, Віктор Люлевич (смт Головине).

Нарада мала інформаційний характер, присутніх ознайомили з нормативною базою, що регулює процес передачі водних об`єктів в оренду, обговорили питання порядку оновлення нормативно-грошової оцінки земель .

Орендарі мали можливість поставити питання та отримали відповідні роз’яснення щодо їх вирішення.

Підсумовуючи зустріч, Наталія Ревчук зазначила, що нарада пройшла продуктивно, а також висловила сподівання на продовження співпраці з орендарями водних об’єктів.