В Черняхові відбувся традиційний XIX обласний Меморіал з шахів, присвячений пам’яті Миколи Кондратюка

Дата: 06.06.2021 19:00

Фото без опису6 червня 2021 р. в смт Черняхів відбувся традиційний XIX обласний Меморіал з шахів, присвячений пам’яті шахового композитора, міжнародного майстра, бронзового призера чемпіонату світу з шахової композиції Миколи Арсентійовича Кондратюка.

Змагалися 68 учасників різного віку: наймолодшій шахістці – 8 років, найстаршому гравцю – 73.

Крім черняхівців, у турнірі брали участь представники з Житомира, Малина, Бердичева, Новоград-Волинського, Коростишева, Пулин, Києва, Львова, Вінниці, Хмельницького.

Мали змогу спробувати свої сили як шахісти-професіонали, так і початківці. Усі без винятку залишились задоволені дружньою атмосферою, яка панувала під час змагань.

На урочистому відкритті з вітальним словом до присутніх звернулись секретар Черняхівської селищної ради Тетяна Тарнавська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Заборчук та головний спеціаліст Олександра Федосєєва-Лєвандовська, народний артист України, учасник квартету «Гетьман», брат Миколи Арсентійовича, Андрій Кондратюк та члени родини майстра, побажавши учасникам отримати не лише досвід, а й задоволення від гри. Доки тривало змагання, вони відвідали могилу Миколи Кондратюка в с. Плехів, ушанувавши пам’ять про геніального земляка.

Гра була цікавою для всіх. Загальний призовий фонд від Андрія Кондратюка склав 10 000,00 грн.

Підсумувавши результати учасників, віце-президент громадської організації «Федерація шахів Житомирської області» Іван Трохимишин назвав переможців.

І місце – Михалець Любомир, м. Хмельницький.

ІІ місце – Терлецький Олег, м. Львів.

ІІІ місце – Випханюк Ігор, м. Житомир.

Юнаки (до 12 років)

І - Шикиравий Денис, м. Житомир.

ІІ - Симон Артем, м. Житомир.

ІІІ - Гричанюк Денис, м. Київ.

Серед юнаків до 16 років кращим став Заїка Іван, м. Новоград-Волинський.

Краща серед жінок – Петренко Марина, м. Житомир.

Найкращий серед ветеранів – Власенко Олександр, м. Житомир.

Найкращі результати серед черняхівських шахістів:

1. Малашевич Василь

2. Малашевич Микола

3. Кондратюк Сергій

4. Москаленко Анатолій

Цього року Черняхівська селищна рада додатково відзначила учасників шахового турніру у таких категоріях: «Наймолодший учасник» - Ольга Ратушна з м.Житомир, «Учасник із найвіддаленішого регіону України» - Володимир Салевич з м. Львів, «За гарний результат серед учасників Черняхівської громади» - Анатолій Москаленко.