Сьогодні 11-класники здавали ЗНО з англійської мови

Дата: 25.05.2021 16:47

Фото без описуСьогодні, 25 травня 2021 року, 46 випускників закладів загальної середньої освіти Черняхівської  територіальної селищної громади взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови. Пунктом проведення ЗНО для наших одинадцятикласників була визначена Житомирська загальноосвітня школа №7 імені В.В.Бражевського.

Фото без описуВідділом освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради було організоване підвезення учасників ЗНО до пункту тестування шкільними автобусами Черняхівської гімназії та Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Учнів супроводжували медичні сестри та педагогічні працівники.

За бажанням батьків та дітей, 30 випускників скористалися цією можливістю. Сподіваємося, що наші одинадцятикласники отримають гарні результати.

Відділ освіти буде й надалі організовувати підвезення випускників до пунктів  тестування міста Житомира шкільними автобусами на ЗНО з математики, української мови та літератури, історії України, фізики, біології, географії.