Семінар для фахівців із соціальної роботи

Дата: 24.05.2021 14:58

Більшість жителів нашої громади побудували будинки і проживають в сільській місцевості, користуються земельними ділянками, вважаючи їх своїми. Але законодавство постійно змінюється і чинні норми встановлюють, що право власності на об’єкт нерухомого майна виникає  з моменту його державної реєстрації. Тільки після реєстрації права власності  таке майно може бути продане, подароване, успадковане або іншим чином відчужене.

24 травня 2021 року працівниками відділу державної реєстрації прав на нерухоме майно Черняхівської  селищної ради спільно з комунальною установою “Центр соціальних служб Черняхівської  селищної ради” організовано та проведено спільний семінар,  в рамках якого здійснено роз’яснювальну роботу для фахівців із соціальної роботи з питань оформлення необхідних документів та реєстрації прав на нерухоме майно.

Детально опрацьовано, а також надано практичні та  методичні  рекомендації з  наступних питань:

• Документи, що підтверджують право власності. Реєстрація права власності БТІ на паперових носіях.
  • Державні акти старого зразка та присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам.
  • Особливості державної  реєстрації речових прав на земельні ділянки.
  • Введення в експлуатацію житлових, садових та дачних будинків у 2021році.
  • Реєстрація житлових будинків, які побудовані до 5 серпня 1992 року.
  • Алгоритм дії при втраті, пошкодженні чи зіпсуванні правовстановлюючих документів.
  • Засоби захисту права власності.