Пам'ять живе у серцях

Дата: 11.05.2021 11:42

День Перемоги завжди буде для нас уособленням миру, непохитності та героїчної сили духу нашого народу.

Щороку ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку із загарбниками, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

8 травня – у  День пам’яті та примирення – в Черняхові відбувається Похід Скорботи. Раніше в ньому найактивнішу участь брали школярі. Однак життя вносить свої корективи і минулого травня такого заходу для вшанування пам'яті полеглих героїв Другої світової війни  не було.

Цьогоріч селищна рада оголосила челендж #прийди_та_згадай_Черняхівськагромада із закликом прийти до пам’ятників та пам’ятних знаків, могил загиблих та померлих  героїв Другої світової війни та запалити свічку пам’яті 1939-1945 років.

Тож ввечері 8 травня колектив Черняхівської селищної ради на чолі з селищним головою Наталією Ревчук та заступником голови Андрієм Ющенком поклали квіти та лампадки до підніжжя  обеліска Слави та пам’ятника Скорботній Матері.

9 травня – в День Перемоги – жителі Черняхівщини несли квіти до пам’ятних знаків та обелісків воїнів-визволителів другої світової війни. Керівники громади привітали ветеранів та вдів ветеранів Другої світової війни. Згадували й сучасних захисників України, які віддали свої молоді життя за мирне небо та незалежність рідної країни.

До цієї визначної дати було приурочено челендж #Дякуємозаперемогу_Черняхівськагромада, проведено багато заходів серед учнівських колективів дошкільних навчальних закладів та шкіл. Свою шану героям віддали й представники багатьох організацій, депутати селищної ради і всі небайдужі жителі черняхівської громади.

Автори фото:

Ігор Дові